kolmapäev, 7. oktoober 2020

Õpetajate päeva tähistamine

 5. oktoobril, kui tähistatakse üle maailma õpetajate päeva, toimus meiegi lasteaias tunnipikkune koosviibimine. Lasteaia hoolekogu oli organiseerinud laste und valvama abilised, nii saime kogu kollektiiviga ühiselt päeva tähistada. Valla poolt oli lasteaeda saadetud kena ja maitsev tort ning oli võimalus ekraanilt jälgida veebiülekannet valla aasta parimate haridustöötajate tunnustamisüritusest.
Traditsiooniliselt kuulutati välja ka lasteaia Aasta Õpetaja ja Aasta Tegija. Selleks olid saanud maikuus oma ettepanekuid esitada nii lasteaia personal kui lapsevanemad. Tiitliomanikud valis välja lasteaia atesteerimiskomisjon. Aasta Õpetaja kandidaate oli esitatud sel aastal 15, Aasta Tegijaid 9.

Lasteaia MARI Aasta Õpetaja 2020 tiitli pälvis direktor Tiia Kaeramaa.


Aasta Tegija 2020 nimetust kannab tervishoiutöötaja Leili Sulg.Valla poolt said 25 aastase tööpanuse eest tänukirjad õpetajad Luule Saska ja Rita Mikk.


Suur rõõm on ka teada anda, et ülevallalised tunnustused lasteaedade osas tulid meie lasteaeda! Põltsamaa valla Aasta Lasteaiaõpetaja on Annika Meri ning Põltsamaa valla Aasta Tugi lasteaedade seas on õpetaja abi Karin Puusepp!


Täname hoolekogu liikmeid, kes rühmadesse abilised leidsid! 

Täname abilisi-lapsevanemaid : Erelin Kallas, Helvi Nikkel, Riina Üts, Getre Kitzel, Anni Aasna ja Triin Pae!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar