reede, 4. oktoober 2019

Õpetajate päeva sündmused

Reedel, 4. oktoobril, toimus lõunasel laste unetunnil lasteaia saalis kogu kollektiivile pidulik koosviibimine tähistamaks õpetajate päeva. Traditsiooniliselt oli omal kohal väike eeskava, seekord humoorikas, kus suured inimesed said ka lapse tasandil olla ning lasteaiapäeva kaasa mängida. Teise traditsioonina anti sel päeval välja lasteaia Aasta Õpetaja 2019 ja Aasta Tegija 2019 tiitlid. Kandidaate said esitada nii kolleegid kui lapsevanemad maikuus 2019 toimunud kampaanias. Aasta Õpetaja tiitlile oli 11 kandidaati ning Aasta Tegija tiitlile 7, ettepanek tehti ka 1 rühmameeskonna nimetamiseks Aasta Tegijaks. Reglemendi kohaselt hindas kandidaate ja tegi valiku atesteerimiskomisjon. Nii saimegi täna tunnustatust avaldada silmapaistva töö eest Vaarikmarjarühma õpetajale Eve Kulbile ning pesumasinist Anneli Kaeramaale! Palju õnne!

Lasteaia MARI Aasta Õpetaja 2019 Eve Kulp ja Aasta Tegija 2019 Anneli Kaeramaa
Lisaks olid kõik õpetajad ja õpetaja abid kutsutud pärastlõunal Põltsamaa Kultuurikeskusesse valla poolt korraldatud pidulikule vastuvõtule. Ka seal jagati tunnustust parimatele. Uhke on teatada, et Põltsamaa valla Aasta Lasteaiaõpetaja 2019 tiitliga pärjati meie lasteaia Maasikmarjarühma õpetaja Mairi Püvi! Palju õnne temalegi!
Põltsamaa valla Aasta Lasteaiaõpetaja 2019 Mairi Püvi koos abivallavanem Karro Külanurmega
Siinkohal täname südamest kõiki abilisi, kes valvasid laste lõunaund ning veetsid nendega rühmas õhtupooliku, et õpetajad saaksid oma ametile pühendatud päeva nautida.
Aitäh teile, lapsevanemad: Triin Kodussaar, Annika Teesalu, Sigrid Saar, Kristi Sakk!
Aitäh teile, meie endised töötajad: Helju Velling ja Kaja Koort!
Aitäh valla lastekaitsetöötaja Jane Ott!


Kirjutas direktor Tiia, fotod õppealajuhataja Annika

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar