kolmapäev, 20. märts 2019

Lasteaia 46. sünnipäev

19. märtsil on Lasteaia MARI sünnipäev. Sel aastal sai maja juba 46 aastaseks! Nii nagu tähistatakse lõbusalt laste sünnipäevi, nii tähistasime ka meie väga lustaka peoga lasteaia sünnipäeva.
Laste peo idee autoriks oli sel aastal lasteaia Mudilaste Nõukogu koosseisus Kairon ja Adeele Kirsimarjarühmast, Saskia ja Ireen Pihlamarjarühmast ning Romet, Sverre ja Lisanna Maasikmarjarühmast. 8. märtsil peetud nõukogu koosolekul pakkusid need lapsed välja vahvaid ideid, kuidas sünnipäevapidu peaks kulgema ja mis selleks puhuks kõike tarvis oleks. Tulema peab diskopidu!
Nii siis algas 19. märtsi sünnipäevahommik sellega, et kõik lasteaeda tulevad lapsed ja töötajad tulid majja näpus 1 lilleõis, kas siis oma meisterdatud või päris elus lill. Need paigutasime saali aknalaudadele vaasidesse. Ja vau! Milline ilus vaatepilt ja peokaunistus sellest tuli!
Varahommikul tuli meile appi ka Kaironi vanaema Evi, kel kaasas heeliumiballoon ning toimekas meeskond asus Rometi ema Sirli toodud õhupalle täitma, neid saali lakke laskma, mis omakorda jälle - vau! efekti tekitas.
Pidusöögid olid ootel lasteaia köögis, sest need olid juba paar päeva tagasi valminud. Nimelt oli lastel mõte, et kõik rühmad peavad lasteaia sünnipäevaks midagi küpsetama. Ka see mõte sai maitsvalt teoks.
Õppealajuhataja Annika koos abilistega seadis valmis Fotoseina, kus lapsed saaksid pilti teha, ning pani valmis joonistustarbed, sest mis üks lõbus sünnipäev ikka on, kui seal ei joonistata!
Saali seinu ehitisid veel Ireeni toodod kleepsukaunistused, Andro ja Revoni perest laenuks saadud diskopall ja värvimuusika.
Ja nii võis pidu alata... Ikka sünnipäevalauludega kohe pihta, siis hulk "kuulsaid külalisi", kelle esinemiste saatel lapsed tantsida ja hüpata vihtusid, hetkeks rahulikku olekut ühisjoonistamisega, siis pidusöögid ja lõpuks jälle tants. Rühma tagasi minnes said kõik lapsed kaasa õhupalli.

Fotosein lasteaia sünnipäevanumbriga

Rühmade valmistatud pidusöögid

Lasteaia maskott Maasikas tervitab peole tulijaid

Rõõmsad sünnipäevatervitused

Rõõmsad sünnipäevatervitused

Rõõmsad sünnipäevatervitused

Rõõmsad sünnipäevatervitused

Rõõmsad sünnipäevatervitused

Rõõmsad sünnipäevatervitused

Laulame lasteaia MARi tunnuslaulu ja sünnipäevalaulu

Diskol esinesid mitmed "kuulsad külalised" - ansambel Öed

Diskol esinesid mitmed "kuulsad külalised" - Nublu

Diskol esinesid mitmed "kuulsad külalised" - Taukar

Diskol esinesid mitmed "kuulsad külalised" - Liis Lemsalu

Ühisjoonistamine

Laste vahvad pildid

Laste vahvad pildid

Kogu pere on koos - sel päeval oli lasteaias 92% lasteaia laste koguarvust!

Pidusööki maitsmas

Pidusööki maitsmas

Pidusööki maitsmas

Toredaid hetki fotoseina juurest

Toredaid hetki fotoseina juurest

Igale lapsele kingiks 1 lendlev õhupall!
Kui pidu sai läbi, küsisime Mudilaste Nõukogu lastelt, kas oli  nii, nagu nad soovisid, vastuseks saime rõõmsa näoga üles tõstetud pöidlad.
Oli tõeliselt vahva sünnipäevapidu!

Kirjutas direktor Tiia ja pildistas õppealajuhataja Annika

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar