reede, 20. aprill 2018

Põltsamaa piirkonna lasteaedade näitemängupäev

Kolmapäeval, 18. aprillil, toimus Põltsamaa Kultuurikeskuse saalis piirkonna lasteaedade näitemängupäev. Selline traditsioon ulatub juba vähemalt kümne aasta taha. Seekord oli korraldajaks meie lasteaed. Näitemängupäeval oli osalemas näitetruppe 5-st erinevast piirkonna lasteaiast: Krõllikese rühm Esku-Kamari kooli  Kamari lasteaiast, Vaarikmarjarühm meie lasteaiast, Kaseurvakese rühm Põltsamaa lasteaiast Tõruke, Pähklikese rühm Puurmani lasteaiast Siilipesa ning Päikesejänku rühm Lustivere Lasteaed-Algkoolist. Publikuna oli kohale tulnud veel Pisisaare lasteaed ning 2 rühma MARI lasteaiast.
Iga etendus oli omanäoline ja vahva, näha oli tegelasi nii mets- kui koduloomade hulgast, pliiatsite perekonda, kuldseid päikesekiiri ja siniseid vihmapiisku jm.
Üritust viisid läbi Kuldnokk Kuulo (meie lasteaia muusikaõpetaja Katre Koppel), Karu Ott (Tiia Kaeramaa), Siilike Siiri (õpetaja Eve Järviste) ja Lepatriinu Lenna (õppealajuhataja Annika Kreitsman). Nemad juhatasid sisse etendusi, tegid lastega vaheajal vahvaid mänge ja jagasid igale näitetrupile kingikoti sees käpiknukke ja värvilise kiituskirja.
Ürituse rahastus tuli riigi poolt koolide ja lasteaedade õpilaste ja laste üritusteks eraldatud rahastusest.

Lustivere laste etendus "Sõbrad"

Lasteaia MARI laste etendus "Pliiatsite seiklused"

Kamari laste etendus "Mis uudist?"

Puurmani laste etendus "Väikestele väikesed ülesanded"

Tõrukese laste etendus "Parim aastaaeg"


Publik sai etenduste vaheajal tantsida ja mängida
Kirjutas Tiia Kaeramaa, fotod õppealajuhataja Annika Kreitsman

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar