pühapäev, 21. jaanuar 2018

Ülevaatlik näitus Jõgevamaa lasteaedadest

Reedel, 12. jaanuaril 2018, avati Jõgeva Virtuses Eesti Lasteaednike Liidu (ELAL) Jõgevamaa liikmeskonna poolt algatatud ja organiseeritud rändnäitus "Jõgevamaa lasteaiad". Näitusele oli iga Jõgevamaa lasteaed vaatamiseks välja toonud just selle, mida tema oma lasteaiast eksponeerida tahab. Näituse korraldamisega väärtustatakse lasteaedade rolli ühiskonnas ning ühtlasi tähistatakse Eesti Vabariigi 100. sünniaastapäeva.
Näituse eksponaatide kogumisega olid ametis meie, MARI lasteaia, ning Jõgeva lasteaia Rohutirts liidulised. Näituse üles sättimisel ja paigutamisel Jõgeval tegi teiste kõrval väga suure töö ära meie lasteaia õppealajuhataja, liidu liige Annika Kreitsman. Näituse avamise kavandas Rohutirtsu õpetaja Merle Jegorova. Avamisel võttis sõna Jõgeva abivallavanem Arvo Sakijas, esinesid Jõgeva lasteaedade Karikakar ja Rohutirts lapsed ning kohal oli ka ELAL juhatuse liige Evelin Sarapuu.
Rändnäitus on kogu jaanuarikuu üleval Jõgeval, veebraurikuuks kolib näitus Mustvee Kultuurikeskusesse ning märtsis saab lasteaedade tegemistega tutvuda Põltsamaa Raamatukogu näitusesaalis.
Lasteaiast MARI kuulub näituse organiseerinud Eesti Lasteaednike Liitu 10 õpetajat.
Fotosid meie lasteaia väljapanekust (fotod pärinevad Jõgeva valla Facebooki lehelt):

 Rohkem fotosid saab vaadata SIIT

Kirjutas direktor Tiia Kaeramaa, ELAL volikogu liige

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar